Pintér Béla: A napom fénypontja

„A napom fénypontja mindig az, amikor reggelente Istennel beszélgethetek. Vagy méginkább, amikor hagyom, hogy Ő beszéljen hozzám. Szerelem-érzéshez tudnám hasonlítani… Ugyanúgy repes a szív. Kell idő, amikor övé a mikrofon!”