Istenarc – … miképpen mi is megbocsátunk …   II/1

Barátaim közül – akik olvasták az ’56-os eseményekkel kapcsolatos írásomat („A hősök üzenete – Van mit megbocsátani Ötvenhat rejtett sebei miatt”) – néhányan már megkérdezték tőlem, hogy az akkori idők vesztesei/kárvallottai/meghurcoltjai vajon képesek-e arra, hogy megbocsássanak azoknak, akik ártatlanok vérével áztatták át a magyar földet, romboltak, pusztítottak el mindent egy őrült eszme (kommunizmus) sötét égisze … Bővebben: Istenarc – … miképpen mi is megbocsátunk …   II/1