Újra lelki megújulásra invitál bennünket az imperfectum együttes 2026. február 8-án 15 órai kezdettel az Avilai Nagy Szent Teréz-plébániatemplomban. A közbenjáró imaszolgálatot a Szent Ferenc Kisnővérei és mások végzik. A dicsőítésvezetés zenei szolgálatát az imperfectum látja el.
„Hamarosan belépünk újra a Mennyország Előszobájába, és Te is ott leszel velünk, ha gyógyulni szeretnél testi, lelki sebeidből az irgalmas és együttérző Jézus szeretetében. 15:00 órakor, az irgalmasság órájában kezdünk, és egy három órás szentségimádásban adjuk át magunkat, időnket, szolgálatunkat, hogy lehetőséget teremtsünk mindenki számára, akinek gyónásra van szüksége vagy közbenjáró imát szeretne, valamint Ágnes nővér is készen áll, hogy három órán keresztül közvetítse számunkra Jézus üzeneteit” – olvasható az esemény meghívójában.
fotó: imperfectum





