2026. május 30-án rendezték meg az idei Ez az a nap dicsőítő napot Szegeden a Szent Gellért püspökről elnevezett stadionban. Az érdeklődők szép számban érkeztek. A fellépő dicsőítő zenekarok mindent megtettek azért, hogy egy hanggá forrjon össze és szólalhasson meg a jelenlévők minden hétköznapi áldozata, és Isten dicsőítésének dalokban és énekekben is hallható túlcsordulása. Rend Collective, Csiszér Laci, Új Forrás, Agapé, Szeged Worship és mások.
Az eseményre belépődíjat kellett váltani előzetesen, ám az evangelizációs céllal, minden bizonnyal előre eltervezetten nyomott áras jegyek eladásából származó bevételek még így sem voltak képesek fedezni egy efféle gigaméretű rendezvény összes költségét.
Emiatt a helyszínen is buzdítottak mindenkit, hogy önkéntes adományaikkal járuljanak hozzá az alkalom kiadásaihoz. Utólag is van lehetősége bárkinek segíteni az Ez az a nap team magyarországi evangelizációs és missziós küldetését, amelyekre és amelyekhez hasonlóakra egyre égetőbb szükség és nyitottság van napjainkban.
„Kérjük, ha teheted, támogasd alapítványunkat, hogy minden számlát ki tudjunk fizetni. Köszönjük” – üzenik a szervezők.
Támogatásainkat ezen a linken keresztül juttathatjuk el a kívánt célra.
Fotó: Tóth András




